26 czerwca spotkaliśmy się w naszej placówce na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Wcześniej, o godz. 8.00, z tej okazji w smolickim Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych odprawiona została Msza święta.
Występ artystyczny przygotowali uczniowie z klas IV, V i VI, pod kierunkiem pań Inocenty Izdebskiej i Beaty Łopaczyk. Po części artystycznej i wystąpieniach pani Dyrektor oraz zaproszonych gości uczniowie rozeszli się do swoich klas,. by odebrać świadectwa od wychowawców. Co ważne, wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy, a blisko połowa z nich – w wyróżnieniem! Gratulujemy!
Życzymy wszystkim wspaniałych, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji!