Z okazji tego wyjątkowego święta 1 czerwca uczniowie klas IV-VII (klasa VIII przebywa na wycieczce) nie mieli lekcji i spędzili dzień na sportowo. Dla wszystkich przygotowano rozmaite konkurencje, w trakcie których trzeba było wykazać się szybkością, celnością, zręcznością czy techniką. W ten sposób wyłoniliśmy mistrzów poszczególnych klas w każdej z ośmiu konkurencji. Mnóstwo emocji wywołały siatkarskie pojedynki, w których zespoły uczniowskie mierzyły się z kadrą nauczycielską. Po wysiłku fizycznym każdy mógł posilić się kiełbaską z grilla.
Z kolei młodsze dzieci z klas I-III odwiedziły lodziarnię MARIOLA w Kobylinie. Trasę pokonały pieszo, malowniczymi dróżkami, przez pola i las. Wszystkim dopisywał dobre humory i apetyt.