Strona główna » Łapy, łapy, cztery łapy…

Łapy, łapy, cztery łapy…

przez przemo

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali wyjątkowe przedstawienie, poświęcone tematyce adopcji zwierząt oraz odpowiedzialnej opiece nad nimi. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na potrzeby zwierząt i pokazanie, jak ważna jest troska, odpowiedzialność i świadome podejmowanie decyzji o posiadaniu czworonożnego pupila.

Była to ostatnia akcja naszego Koła Wolontariatu w tym roku szkolnym – dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, obecność i wspólne działania na rzecz promowania empatii i wrażliwości.

Przy okazji rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny „Mój pupil”. Otrzymaliśmy wiele pięknych i kreatywnych prac – wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

LAUREACI

Przedszkole

I miejsce – Julia Wujczak
II miejsce – Antek Małecki
III miejsce – Zuzanna Skowrońska

Klasy I-III

I miejsce – Laura Sawarzyńska
II miejsce – Franciszek Wielebiński
III miejsce – Oliwia Ratajczak

Klasy IV-VIII

I miejsce – Zofia Przewoźna
II miejsce – Dominika Chuda

Wyróżnienia: Maja Wrzecz, Pola Nowacka, Majka Nowacka, Jakub Stanisławski, Marysia Małecka, Wojtek Grobelny, Ada Skowrońska, Marysia Zjeżdżałka.

Może Ci się również spodobać

KONTAKT:

Szkoła Podstawowa w Smolicach
Smolice 27
63-740 Kobylin


Tel.  Szkoła  (48) 65 548 28 24
Tel. Przedszkole   660 724204

e-mail: spsmolice@oswiatakobylin.pl

DZIENNIK ELEKTRONICZNY:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ:

© 2023 Szkoła Podstawowa  w Smolicach | Design by PrzeMo 

Przejdź do treści