Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali wyjątkowe przedstawienie, poświęcone tematyce adopcji zwierząt oraz odpowiedzialnej opiece nad nimi. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na potrzeby zwierząt i pokazanie, jak ważna jest troska, odpowiedzialność i świadome podejmowanie decyzji o posiadaniu czworonożnego pupila.
Była to ostatnia akcja naszego Koła Wolontariatu w tym roku szkolnym – dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, obecność i wspólne działania na rzecz promowania empatii i wrażliwości.
Przy okazji rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny „Mój pupil”. Otrzymaliśmy wiele pięknych i kreatywnych prac – wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
LAUREACI
Przedszkole
I miejsce – Julia Wujczak
II miejsce – Antek Małecki
III miejsce – Zuzanna Skowrońska
Klasy I-III
I miejsce – Laura Sawarzyńska
II miejsce – Franciszek Wielebiński
III miejsce – Oliwia Ratajczak
Klasy IV-VIII
I miejsce – Zofia Przewoźna
II miejsce – Dominika Chuda
Wyróżnienia: Maja Wrzecz, Pola Nowacka, Majka Nowacka, Jakub Stanisławski, Marysia Małecka, Wojtek Grobelny, Ada Skowrońska, Marysia Zjeżdżałka.