Strona główna » Powitanie lata w Kobylinie

Powitanie lata w Kobylinie

przez przemo

W upalną sobotę reprezentanci naszego przedszkola i szkoły mieli okazję wystąpić w Kobylinie na imprezie POWITANIE LATA. Aura była naprawdę nader gorąca, ale to absolutnie nie przeszkadzało naszym przedszkolakom i uczennicom w zaprezentowaniu swych artystycznych talentów.

Dzieci z przedszkola wystąpiły w trzech efektownych układach tanecznych i zasłużenie zebrały gromkie brawa. Z kolei nasze dwie uzdolnione wokalistki z klasy VI, Maja Ratajczak i Maja Wachowiak, zaśpiewały cztery piosenki – dwie solo i dwie w duecie, pokazując, że mają wielki potencjał wokalny.

Wszystkim gratulujemy udanych występów.

Może Ci się również spodobać

KONTAKT:

Szkoła Podstawowa w Smolicach
Smolice 27
63-740 Kobylin


Tel.  Szkoła  (48) 65 548 28 24
Tel. Przedszkole   660 724204

e-mail: spsmolice@oswiatakobylin.pl

DZIENNIK ELEKTRONICZNY:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ:

© 2023 Szkoła Podstawowa  w Smolicach | Design by PrzeMo 

Przejdź do treści