W upalną sobotę reprezentanci naszego przedszkola i szkoły mieli okazję wystąpić w Kobylinie na imprezie POWITANIE LATA. Aura była naprawdę nader gorąca, ale to absolutnie nie przeszkadzało naszym przedszkolakom i uczennicom w zaprezentowaniu swych artystycznych talentów.
Dzieci z przedszkola wystąpiły w trzech efektownych układach tanecznych i zasłużenie zebrały gromkie brawa. Z kolei nasze dwie uzdolnione wokalistki z klasy VI, Maja Ratajczak i Maja Wachowiak, zaśpiewały cztery piosenki – dwie solo i dwie w duecie, pokazując, że mają wielki potencjał wokalny.
Wszystkim gratulujemy udanych występów.