Strona główna » Operacja: PRZEJĘCIE SZKOŁY!

Operacja: PRZEJĘCIE SZKOŁY!

przez przemo

W ramach tegorocznych Dni Samorządności uczniowie klasy ósmej oraz piątej na dwa dni przejęli stery naszej szkoły. Dyrekcja i nauczyciele oddali władzę bez walki, a młodzi zarządcy z zapałem wkroczyli do akcji. Uczniowie wcielili się nie tylko w role swoich belfrów, ale i pracowników niepedagogicznych. Prowadzili lekcje i pilnowali szkolnego ładu. Na korytarzach panowała świetna atmosfera, a szkolna społeczność mogła przekonać się, że zarządzanie szkołą to nie lada wyzwanie. Na szczęście po dwóch dniach „rządów uczniowskich” władza wróciła w ręce wykwalifikowanej kadry, a szkoła przetrwała tę rewolucję w doskonałym stanie. Jedno jest pewne – ósmoklasiści wraz z Nadią z klasy V tak się napracowali, że zapamiętają te dwa dni na długo.

Może Ci się również spodobać

KONTAKT:

Szkoła Podstawowa w Smolicach
Smolice 27
63-740 Kobylin


Tel.  Szkoła  (48) 65 548 28 24
Tel. Przedszkole   660 724204

e-mail: spsmolice@oswiatakobylin.pl

DZIENNIK ELEKTRONICZNY:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ:

© 2023 Szkoła Podstawowa  w Smolicach | Design by PrzeMo 

Przejdź do treści