W ramach tegorocznych Dni Samorządności uczniowie klasy ósmej oraz piątej na dwa dni przejęli stery naszej szkoły. Dyrekcja i nauczyciele oddali władzę bez walki, a młodzi zarządcy z zapałem wkroczyli do akcji. Uczniowie wcielili się nie tylko w role swoich belfrów, ale i pracowników niepedagogicznych. Prowadzili lekcje i pilnowali szkolnego ładu. Na korytarzach panowała świetna atmosfera, a szkolna społeczność mogła przekonać się, że zarządzanie szkołą to nie lada wyzwanie. Na szczęście po dwóch dniach „rządów uczniowskich” władza wróciła w ręce wykwalifikowanej kadry, a szkoła przetrwała tę rewolucję w doskonałym stanie. Jedno jest pewne – ósmoklasiści wraz z Nadią z klasy V tak się napracowali, że zapamiętają te dwa dni na długo.
Poprzedni post