26 maja na zbiorniku wodnym w Jutrosinie po raz pierwszy w historii naszej szkoły zorganizowano zawody wędkarskie. Celem było wyłonienie najlepszych wędkarzy. Chęć sprawdzenia się w tej niełatwej sztuce zgłosiło aż 17 osób.. W sumie złowiono ryby o łącznej wadze 33 kg. Oczywiście wszystkie ryby wróciły do wody! Zawody trwały 5 godzin i zakończyły się ogniskiem.
Zwyciężył duet Maciej Szymański / Szymon Turbański (11,22 kg; największa ryba – jesiotr o wadze 3,24 kg), drugie miejsce zajęli Adam Jarczyński i Franciszek Krysiak (7,19 kg), a trzecia lokata przypadła Maciejowi Poślednikowi i Bartoszowi Olejniczakowi (4,81 kg).
Impreza została zorganizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Wędkarskim „Żwirek”. Dziękujemy bardzo Janowi Skrzypczakowi i Przemysławowi Skrzypczakowi za nieocenioną pomoc i poświęcony czas.