Strona główna » Przecież czytamy!

Przecież czytamy!

przez przemo

12 czerwca przedszkolacy, uczniowie klas I-VIII oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Smolicach dołączyli do ogólnopolskiej akcji czytelniczej pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”. Wspólne czytanie książek, wybranych przez uczniów z domowego księgozbioru lub wypożyczonych z biblioteki, ma na celu zachęcanie do częstszego sięgania po ciekawe lektury oraz podkreślenie licznych korzyści czytania.

Podczas spotkania wyróżniono czytelników, którzy w swojej grupie wiekowej w roku szkolnym 2025/2026 wypożyczyli najwięcej książek z biblioteki szkolnej i publicznej.

Składamy serdeczne podziękowania pani Aldonie Kordus i pani Kamilli Panek na wspieranie działań edukacyjnych, mających na celu popularyzację czytania wśród dzieci i młodzieży.

Może Ci się również spodobać

KONTAKT:

Szkoła Podstawowa w Smolicach
Smolice 27
63-740 Kobylin


Tel.  Szkoła  (48) 65 548 28 24
Tel. Przedszkole   660 724204

e-mail: spsmolice@oswiatakobylin.pl

DZIENNIK ELEKTRONICZNY:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ:

© 2023 Szkoła Podstawowa  w Smolicach | Design by PrzeMo 

Przejdź do treści