Pod koniec maja zorganizowane zostały ostatnie w tym roku szkolnym zawody mistrzowskie naszej szkoły. Tym razem uczniowie rywalizowali w ringo. W turnieju finałowym udział wzięło dziewięć zespołów z klas VI-VIII, wyłonionych w eliminacjach klasowych. Startować mogły zespoły mieszane. Po zaciętych zmaganiach triumfatorami zostali Franciszek Krysiak i Kacper Gierlik, drugie miejsce przypadło Marcelowi Wielebińskiemu i Kacprowi Jarczyńskiemu, a trzecią lokatę zajęły Izabela Grobelna i Barbara Jeziorek. Gratulujemy!
Kto najlepiej rzucał?
Poprzedni post