Strona główna » Kto najlepiej rzucał?

Kto najlepiej rzucał?

przez przemo

Pod koniec maja zorganizowane zostały ostatnie w tym roku szkolnym zawody mistrzowskie naszej szkoły. Tym razem uczniowie rywalizowali w ringo. W turnieju finałowym udział wzięło dziewięć zespołów z klas VI-VIII, wyłonionych w eliminacjach klasowych. Startować mogły zespoły mieszane. Po zaciętych zmaganiach triumfatorami zostali Franciszek Krysiak i Kacper Gierlik, drugie miejsce przypadło Marcelowi Wielebińskiemu i Kacprowi Jarczyńskiemu, a trzecią lokatę zajęły Izabela Grobelna i Barbara Jeziorek. Gratulujemy!

Może Ci się również spodobać

KONTAKT:

Szkoła Podstawowa w Smolicach
Smolice 27
63-740 Kobylin


Tel.  Szkoła  (48) 65 548 28 24
Tel. Przedszkole   660 724204

e-mail: spsmolice@oswiatakobylin.pl

DZIENNIK ELEKTRONICZNY:

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ:

© 2023 Szkoła Podstawowa  w Smolicach | Design by PrzeMo 

Przejdź do treści